• Farmakologia w zadaniach. Receptura i postacie leków

Format
53.10
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast!
Cena przesyłki 0
Produkt cyfrowy - wysyłka na e-mail 0
ISBN 978-83-200-6119-2

Produkt cyfrowy - ebook lub audiobook - zobacz format.
Po zakupie i opłaceniu zostaną wysłane linki do plików na podany e-mail w zamówieniu.

Farmakologia w zadaniach. Receptura i postacie leków to nietypowy podręcznik do nauki farmakologii poprzez rozwiązywanie zadań i problemów, przypadków klinicznych.

Książka skierowana jest przede wszystkim do studentów wszystkich kierunków medycznych, ale może też być przydatna ich absolwentom. Pierwsza część zawiera krótkie charakterystyki różnych postaci leków recepturowych, które wydawać by się mogło przeszły już do lamusa. Jednakże w dobie alergicznej epidemii przeżywają swój renesans i w związku ze swoją prostotą mogą zajmować znaczące miejsce w skutecznej farmakoterapii.
Książka zawiera liczne zadania dotyczące zapisywania recept na leki recepturowe oraz ich rozwiązania opatrzone komentarzami i wyjaśnieniami, co powinno ułatwić studentom samodzielną naukę receptury. Autorzy stworzyli również szereg materiałów dodatkowych, które można pobrać ze strony medycyna.pzwl.pl dostęp konspektów przyznawany jest po zakupie książki W ramach cyklu Farmakologia w zadaniach ukażą się również Farmakologia w zadaniach. Ośrodkowy układ nerwowy i układ krążenia oraz Farmakologia w zadaniach. Farmakologia ogólna i kliniczna".

Bezpłatny fragment:
EPUB
Wydawca Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Język Pl
Autor Małgorzata Berezińska, Anna Wiktorowska-Owczarek
Data wydania 2020-09-13
Stron 194
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia