• Zasiłki 2016

Format
pdf
80.10
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast!
Cena przesyłki 0
Produkt cyfrowy - wysyłka na e-mail 0
ISBN 9788365361967

Produkt cyfrowy - ebook lub audiobook - zobacz format.
Po zakupie i opłaceniu zostaną wysłane linki do plików na podany e-mail w zamówieniu.

"Zasiłki 2016. Komentarz do ustawy zasiłek chorobowy, wyrównawczy, macierzyński , opiekuńczy i świadczenie rehabilitacyjne.

Opis Komentarz do ustawy oraz porady dla ubezpieczonych i płatników składek dotyczące zasiłku chorobowego, wyrównawczego, macierzyńskiego , opiekuńczego i świadczenia rehabilitacyjnego.

W opracowaniu prawidłowe zasady ustalania prawa do zasiłków:

wysokość

podstawa wymiaru

roszczenia

Oddajemy do Państwa rąk publikację zawierającą tekst „ustawy zasiłkowej” regulującej szczegółowe zasady ustalania prawa do zasiłków, ich wysokości, podstawy wymiaru i postępowania związanego z roszczeniem o ich wypłatę. Jej przepisy na przestrzeni ostatniego roku ulegały wielokrotnym istotnym zmianom, a także zostały dodane zupełnie nowe uregulowania dotyczące elektronicznych zaświadczeń lekarskich, które weszły w życie od 1 stycznia 2016 r.

Opracowanie zawiera komentarz eksperta do poszczególnych przepisów, który w sposób przystępny umożliwi ich zrozumienie i stosowanie. W celu wyjaśnienia wątpliwości polecamy poradnikową część publikacji, która zawiera najczęstsze pytania, z którymi zwracają się zarówno ubezpieczeni, jak i płatnicy składek uprawnieni do wypłaty zasiłków. "


Bezpłatny fragment:
PDF
Wydawca Infor Biznes
Język Pl
Autor Infor Biznes
Data wydania 2016-06-24
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia