15 najgorszych typów złych dziewczyn, które zamienią twoje życie w żywe piekło

Myślisz, że masz złą dziewczynę? Sprawdź tego typu złe dziewczyny i zdecyduj, czy musisz ponownie rozważyć swój status związku!


Wspaniała dziewczyna może sprawić, że twoje życie będzie jak spacer w chmurach. Z drugiej strony, zła dziewczyna z pewnością sprawi, że twoje życie będzie jak piekło! Źli partnerzy nie tylko stwarzają problemy w związku, ale nadają miłości złe imię. Jest wiele rodzajów złych dziewczyn, które sprawią, że będziesz się zastanawiać, czy miłość jest naprawdę warta zachodu.


 

Za każdym razem, gdy ktoś ma zły związek, obwinia za to miłość lub mentalnie przekonuje się, że nigdy więcej się nie zakocha. Ale prawda jest taka, że miłość nigdy nie jest okropna. Ona nigdy nie pozostawia nas nieszczęśliwymi. To złe doświadczenia, a co najważniejsze, to osoby powodują, że jesteśmy zdenerwowani lub załamani.

Wybór właściwej osoby jest trudny. Jak możesz być pewien, jacy są naprawdę, kiedy wszyscy chcą zachowywać się jak najlepiej? Dlatego miłość jest takim hazardem.

Jednak kiedy to się uda, jest to najlepsza gra ze wszystkich. Kiedy to nie działa, jest to dosłownie piekło.

Pierwsza randka to świetny papierek lakmusowy. Jednak możliwe jest, że dziewczyna, z którą się spotykasz, może mieć zły stan umysłu tylko na pierwszej randce. To może spowodować, że odbierzesz jej potencjał negatywnie, zanim naprawdę ją poznasz.

Oczywiście zawsze możesz skorzystać z drugiej randki, aby sprawdzić, czy oboje możecie się dogadać.
 

Krótko mówiąc, nie ma solidnego sposobu, aby tak wcześnie dowiedzieć się, czy jest dobrą czy złą dziewczyną. Wszystko, co możesz zrobić, to zaufać swojemu przeczuciu i znać kilka znaków, o których należy pamiętać.

 

15 rodzajów złych dziewczyn, które zamienią twoje życie w piekło

 

Jeśli jesteś na randce z dziewczyną lub niedawno zacząłeś spotykać się z dziewczyną, miej oko na tego typu dziewczyny, które sprawią, że twoje życie stanie się piekłem. Następnie możesz zdecydować, czy chcesz się stamtąd wydostać, czy nie! 

1. Niezwykle przylepna dziewczyna

Kiedy dziewczyna jest od ciebie uzależniona lub bardzo cię kocha, oczywiste jest, że będzie chciała spędzić z tobą dużo czasu. Ale czy twoja dziewczyna przekroczyła granicę oddzielającą „chcę być z tobą” i „bez ciebie nic nie mogę”?

Kiedy dziewczyna staje się zbyt czepliwa, sama może nie zdawać sobie z tego sprawy, ale zacznie cię dusić. A co najważniejsze, przestanie rosnąć jako jednostka. Skończy na nudnym przedłużeniem ciebie.

To cię zirytuje i sprawi, że będzie bardziej niż kiedykolwiek zdezorientowana tym, dlaczego się dystansujesz.

 

 

2. Obsesyjna zaborcza dziewczyna

Zaborczość twojej dziewczyny może początkowo wydawać się pochlebna. Jeśli jednak nienawidzi, gdy robisz coś bez niej lub wychodzisz gdziekolwiek z przyjaciółmi, możesz zacząć mieć kłopoty.

Zaborcza dziewczyna zawsze będzie czuła się niepewnie za każdym razem, gdy spotkasz inną dziewczynę, nawet jeśli jest to tylko przyjaciółka. Zanim się zorientujesz, oboje będziecie walczyć za każdym razem, gdy wyjdziecie lub spotkacie kogoś.
 

3. Użytkownik

Jest kilka dziewczyn, które postrzegają Cię jako wspaniałego faceta, który jest w stanie wprowadzić ją w lepszy świat. Możesz być facetem, który ma wiele powiązań lub facetem, który jest fajniejszy niż wszyscy inni. Może wierzyć, że bycie widzianym wokół ciebie może otworzyć przed nią wiele drzwi.

Związek może zacząć się idealnie. Jednak w ciągu kilku randek może się okazać, że bardziej chce wyjść z przyjaciółmi i miło spędzić czas niż przytulić się z tobą na romantycznej randce.

Z biegiem czasu, gdy wykorzysta cię jako odskocznię i nie będzie cię już potrzebować, może nawet zacząć cię ignorować lub stale wyciągać wady.
 

4. Bezlitosna dziewczyna

Czy spotykasz się z dziewczyną, która po prostu nie może przeprosić ani przyznać się do błędu? Może żartobliwie przepraszać za błahe rzeczy, ale nie za rzeczy, które mają znaczenie. W takim przypadku wolałaby milczeć, niż przyjąć winę.

Ze wszystkich rodzajów złych dziewczyn ta jest przerażająca. Może wydawać się słodką dziewczyną, która jest bardzo zabawna. Ale w rzeczywistości może być niezwykle egoistyczna i raczej cię złamie niż zaakceptuje porażkę.

Wierzy, że nigdy nie może popełniać błędów i jest zbyt dumna, by się do tego przyznać. Pamiętaj, poddawanie się sobie od czasu do czasu jest dużą i ważną częścią szczęśliwego związku . Po prostu wpadniesz w pułapkę, w której tylko ty jesteś zraniony i regularnie karmisz jej ego.
 

5. Narzekacz

Taka zła dziewczyna zawsze jęczy. Narzeka i nigdy nie ma nic pozytywnego do dodania do rozmowy. Mówi o tym, jak zła jest jej praca, jak smutne jest jej życie i jak zawsze jest w depresji.

Jeśli twoja dziewczyna nigdy nie widzi jasnej lub szczęśliwej strony czegokolwiek, prawdopodobnie jest zbyt negatywna. Jej negatywność odbije się na tobie i będziesz czuł się wyczerpany i zmęczony za każdym razem, gdy ją spotkasz.
 

6. Zdezorientowana dziewczyna

To typ dziewczyny, która po prostu nie wie, czego chce. Zawsze jest zdezorientowana między wyborami i prawie zawsze jest niepewna jakiejkolwiek decyzji, którą podejmuje.

Ciągle nawet flirtuje z innymi facetami i prawdopodobnie postrzega cię jako rezerwowego chłopaka, do którego dzwoni, gdy nie zwraca na siebie uwagi.

A najgorsze jest to, że może nawet porzucić cię dla innego faceta, jeśli znajdzie kogoś lepszego od ciebie. Umawianie się z taką dziewczyną sprawi, że będziesz słaby i rozbity. Będzie to duży cios w twoją pewność siebie, ponieważ bez względu na to, jak dobry jesteś, zawsze będzie chciała czegoś więcej.
 

7. Dominująca i wymagająca dziewczyna

Jest typem dziewczyny, która cały czas jest pełna oczekiwań i wymagań. To prawda, że ma manię kontroli i zawsze chce, żeby wszystko poszło po jej myśli. Poza tym jest apodyktyczna i cały czas oczekuje, że będziesz postępować tak, jak mówi.

Możesz być miłym facetem, który troszczy się o swoją dziewczynę, ale dla takiej dziewczyny to nie wystarczy. Uwielbia być apodyktyczna i chce kontrolować twoje życie i wszystko w nim.

 

8. Nadmiernie zorientowana dziewczyna

Opinie są dobre, a przeciwstawne opinie mogą czasami być zdrowe. Ale ten typ dziewczyny posuwa się za daleko.

Ma swoje własne zdanie i jest zbyt sztywna, by je zmieniać bez względu na to, co mówisz, a nawet jeśli się myli. Zmienia zdanie tylko wtedy, gdy chce, lub gdy przekonują ją przyjaciele. Bez względu na to, jak bardzo się starasz, po prostu nie ufa twoim opiniom ani sugestiom.

 

9. Podstępny szpieg

Cały czas cię podgląda, w chwili, gdy ma ku temu okazję. Możesz być lojalny i prawdomówny, ale ona wciąż widzi powód, by cały czas wątpić w twoje intencje. Szpieguje cię, przegląda twój telefon komórkowy, dzwoni i przesłuchuje twoich przyjaciół, nawet jeśli mówisz, że się spóźniłeś, bo musiałeś spotkać przyjaciela.

Nie zaufa ci, ponieważ prawdopodobnie ma problemy z zaufaniem. O ile nie zgadzasz się z jej ciągłymi wątpliwościami i przesłuchaniami, unikaj spotykania się z dziewczyną, która nigdy ci nie ufa.

 

10. Miła dziewczyna bez opinii

Wydaje się być świetną dziewczyną. Nie narzeka ani nie sprzeciwia się ci w żaden sposób. Ale jest po prostu zbyt przychylna, bez względu na to, co mówisz lub robisz.

Po prostu nie ma opinii dla siebie i nieważne, ile razy ją zapytasz, po prostu nie ma nic do zasugerowania.

Możesz myśleć, że jest skromna i zbyt nieśmiała, ale tego rodzaju dziewczyna jest jak tykająca bomba zegarowa. Możesz zakładać, że nie ma nic przeciwko wszystkim, co robisz lub gdziekolwiek ją zabierasz, ale może ona tylko z jakiegoś powodu powstrzymywać swoje opinie i myśli.

Kiedy już się z tego otrząśnie, może nawet zacząć przytulać cię do ramion lub milczeć, gdy ją zdenerwujesz, zamiast komunikować się z tobą.
 

11. Wojownik

Ta dziewczyna jest przerażająca, kiedy się denerwuje. Jej twarz czerwieni się z wściekłości i drży, jakby miała eksplodować. Może nawet uderzyć cię lub zrobić scenę, kiedy się zdenerwuje, ponieważ jest zbyt porywcza. Wszystko, co widzi, jest czerwone, kiedy się denerwuje.
 

Jeśli możesz ominąć jej gorący temperament, to dobrze dla ciebie. Ale jeśli chcesz po prostu być sobą i nie kulić się ze strachu za każdym razem, gdy ona się denerwuje, trzymaj się z dala od tej dziewczyny.
 

12. Dziewczyna sprawia, że jesteś niepewny

Taka dziewczyna może być miłą dziewczyną, ale jest zbyt zalotna i zbyt przyjacielska dla własnego dobra.

Bardzo przyjaźni się z innymi facetami. Może nawet chodzić na randki z innymi facetami, mimo że spotyka się z tobą „na wyłączność”. Nawet kiedy wskazujesz, że facet, z którym rozmawiała, próbował ją poderwać, udaje, że jest nieświadoma!

Umawianie się z taką dziewczyną sprawi, że będziesz zmęczony i niepewny. Ona się dla ciebie nie zmieni. I jakoś każdy facet, z którym rozmawia, uwierzy, że nadal jest dostępna!

 

13. Dziewczyna męczennicy

Ten rodzaj dziewczyny ucieka się do emocjonalnego szantażu i manipulacji , aby wszystko załatwić po swojemu. Może być bardzo pomocna i słodka, a nawet może zrobić wszystko, aby być dla ciebie miłą.

Ale kiedy czegoś chce, używa emocjonalnego szantażu, by wykręcić ci rękę i się na tobie zemścić. Może ciągle używać linijek typu „robię tak wiele dla ciebie…”, „po tym wszystkim, co dla ciebie zrobiłem, nie możesz zrobić dla mnie tej małej rzeczy…?”

Ten typ dziewczyny doprowadzi cię do szaleństwa i sprawi, że zawiążesz się w węzły. Manipulacja w związku nigdy nie jest w porządku i dokładnie to robi z tobą.

 

14. Zwierzak rodziców

Ta dziewczyna jest bardzo blisko z rodzicami, czy to z mamą, czy tatą. Bez względu na to, co mówisz lub jak bardzo starasz się ją o czymś przekonać, nigdy nie może zdecydować o niczym bez rozmowy z rodzicami.

Rozmawia o wszystkim, co mówisz z mamą lub tatą, a po odłożeniu słuchawki odwraca się i mówi Ci swoją opinię *która prawie zawsze jest opiniami jej rodziców*.

Jeśli dziewczyna to zrobi, może to oznaczać, że jest naprawdę blisko swoich rodziców i ufa ich osądowi bardziej niż twojemu. Albo, co gorsza, może uwierzyć, że nie jesteś wystarczająco mężczyzną, aby sam podejmować przyzwoite decyzje!


 

15. Chronicznie niezadowolona dziewczyna

Ciągle porównuje twoje życie z innymi, zwłaszcza gdy robią coś fajnego. Sprawdza Instagram lub Facebook, widzi wszystkich swoich przyjaciół, którzy są na wakacjach i narzeka na to, jaka jest nieszczęśliwa lub po prostu jak mało zarabiasz. Bez względu na to, co robisz i dokąd ją zabierzesz, jej szczęście jest zawsze tylko chwilowe.

Może być szczęśliwa przez kilka godzin, ale gdy tylko zobaczy, jak jej przyjaciółka i jej chłopak coś robią, zaczyna od nowa porównywać swój związek.

Możesz starać się jak najlepiej, ale ten typ dziewczyny nieustannie porównuje twoje relacje z innymi i zawsze będzie wierzyć, że inne pary są zawsze szczęśliwsze od was obojga i zawsze będą chcieli więcej!


 

Jeśli spotykasz się z dziewczyną i widzisz w niej którąkolwiek z tych dziewczyn, porozmawiaj z nią o tym. A jeśli ta rozmowa tego nie naprawi, być może najlepiej będzie, jeśli odejdziesz, zanim sprawi, że poczujesz się nieszczęśliwy i załamany, zniszczony w środku!

Janek Porada

Specjalista od wszelkiego rodzaju porad.