Search

Co to jest e-book i gdzie go wydać

E-book oznacza książkę elektroniczną, która jest cyfrową tradycyjnej książki drukowanej. Książki elektroniczne składają się z tekstu, obrazów lub z obu tych rzeczy. Można je czytać na większości urządzeń mobilnych.

Co to jest e-book?

 

E-book oznacza książkę elektroniczną, która jest cyfrową wersją twojego rękopisu. Książki elektroniczne składają się z tekstu, obrazów lub z obu tych rzeczy. Można je czytać na większości urządzeń mobilnych; w tym smartfony, takie jak iPhone czy Android; tablety, takie jak iPad lub Surface; i czytniki eReaders, takie jak Kindle lub Nook. Wszystkie te urządzenia mobilne mogą jednocześnie przechowywać setki tytułów w jednym miejscu.

 

Jak kupić e-booka?

 

Możesz kupować e-booki od tysięcy sprzedawców, w tym Virtualo, Legimi. Możesz także kupować e-booki bezpośrednio ze strony autora.


 

Gdzie mogę sprzedawać mojego e-booka?

 

Dzięki Wydawnictwu Psychoskok możesz sprzedawać swoje e-booki w największych głównych punktach księgarń i sprzedaży detalicznej, takich jak Virtualo i Legimi i w ich sklepach z aplikacjami; oraz poprzez nasze strony internetowe psychoskok.pl, porady123.pl oraz wersje drukowane tylkorelaks.pl


 

Jakie książki mogą być e-bookami?

 

Każda książka może stać się e-bookiem, od poezji i własnych przemyśleń po beletrystykę i poradniki. Dotyczy to również Twojej książki! 


 

Czy e-book będzie wyglądał tak jak moja drukowana książka?

 

Cała zawartość będzie w e-booku, ale nie będzie wyglądać dokładnie tak samo. Dzięki e-bookom czytelnicy mogą dostosować swoje preferencje, zmieniając format, taki jak style czcionek i odstępy między wierszami. Oznacza to, że zawartość e-booków musi być elastyczna w zakresie preferencji i czytników czytelników. Nie ma o co się martwić, nasz zespół specjalistów od konwersji zajmą się wszystkim za Ciebie. Mogą również zaprojektować okładkę dla Twojego e-booka, aby wyróżniała się na wirtualnych półkach.


 

Czego potrzebuję, aby zacząć?

 

Prześlij nam gotowy tekst na naszego e-maila wydawnictwo@psychoskok.pl lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, a w ciągu kilku dni damy odpowiedź. 

Janek Porada

Specjalista od wszelkiego rodzaju porad.